Sponsoring en samenwerking: een fijn gevoel !!

25 augustus, 2022

Het nieuwe voetbalseizoen staat voor de deur en we mogen weer.

Na de diverse oefenwedstrijden gaat iedereen binnenkort weer voor het “echie” met zowel beker- als competitiewedstrijden.

Argon doet er, binnen haar mogelijkheden, alles aan om het organisatorisch weer goed op de rit te krijgen/houden. Dit kan echter niet zonder de steun van partners die ons hierbij steunen. Steun in de vorm van een financiële- of andere bijdrage waardoor wij velen het wekelijkse plezier kunnen bieden van ons o zo mooie spelletje voetbal.

Gelukkig weten wij ons gesteund door een trouwe schare partners maar we betrekken u, als nieuwe partner, er graag bij.

Partnership betekent samenwerking en tweerichtingsverkeer.

Interesse om partner te worden en meer te vernemen wat wij voor elkaar kunnen betekenen?

Neem vrijblijvend contact op met de Commissie Commerciële Zaken onder mailadres commercielezaken@svargon.nl of schiet Vincent van der Horst, Marco Bakker, Vincent Keijzer, Niels van Yperen of Peter Schoonderwoerd aan. Zij kunnen u uitgebreid informeren over de mogelijkheden.    

Kijk ook voor meer informatie op deze pagina.


Terug naar het overzicht