Verkeershinder naar en vanuit Mijdrecht

26 oktober, 2018

Morgen, zaterdag 27 oktober, moet het verkeer van en naar Mijdrecht rekening houden met omleidingen en verkeershinder. De rotonde op de kruising Veenweg – Industrieweg in Mijdrecht is het gehele weekend afgesloten waardoor de route via het industrieterrein niet gebruikt kan worden. Al het verkeer dient dus gebruik te maken van de aansluiting op de N201 bij Hofland, Mijdrecht Centrum. 

Ook is er hinder op de N201 ter hoogte van de aansluiting met de A2. Verkeer vanuit de richting Hilversum naar Vinkeveen kan niet onder de snelweg door, men zal via de A2 naar Abcoude gestuurd worden, waar men de snelweg over kan en dan weer richting Utrecht terug om via de afslag Vinkeveen de weg te vervolgen. Dit houdt natuurlijk een langere reistijd in. 


Terug naar het overzicht