Reminder over de velden

16 augustus, 2019

Voor alle zekerheid brengen we het nog maar een keer onder de aandacht, want mogelijk was u nog op vakantie toen we het eerder bekend maakten: de grasvelden zijn op dit moment NOG NIET vrijgegeven voor gebruik, dit geldt voor zowel de wedstrijdvelden als het trainingsveld! 

Het grastrainingsveld mag pas vanaf maandag 26 augustus gebruikt gaan worden, tot die tijd dienen dus alle trainingen op kunstgras plaats te vinden. Met name omdat volgende week ook de niet-selectie teams gaan beginnen aan de voorbereiding dus hierbij een herhaling van het verzoek aan de diverse trainers om even met elkaar in overleg te treden en in dat goede overleg er voor te zorgen, dat volgende week ieder team de gelegenheid krijgt om de stramme spieren weer eens los te gooien.


Terug naar het overzicht