Argon JO13-1 deelt de punten

13 oktober, 2019

Deze speelronde traden we tegen DIOS uit Nieuw-Vennep aan. Zonder Cas en Jay en met Joey en Milan op de bank. Het begin was voor ons, maar we hadden geluk nodig om op voorsprong te komen. De bal ging namelijk ongelukkig op een hand van een DIOS-er en dat betekende dus dat we een pingel kregen. Dit keer ging Jesper achter de bal staan. De keeper zat er nog wel dichtbij, maar Jesper schoot hard genoeg in de hoek om de 1-0 te scoren. Sebas (na een mooie slalom) en Maxime (goed doorzetten) schoten over. En Philip had, na voorbereidend werk van Koen, een mooie krul (naast) in huis. En ja, als wij hem dan niet maken valt hij natuurlijk aan de andere kant. Een scherpe, diepe bal werd beheerst onder Marijn in het doel geschoten. Maar al snel stonden we opnieuw voor. Eerst stuitte Bjarne nog op de keeper, maar even later was het opnieuw Jesper die scoorde. Na een prachtige aanval via Floris, Jermaine en Bjarne kon Jesper met een goed schot, met links in de rechterbovenhoek, de 2-1 maken. En vlak voor rust werd het zelfs 3-1. Nu was de combinatie van Mees, Joey en Maxime en het afwerken van Bjarne.

De tweede helft gaf een heel ander beeld. Het was vrijwel continu DIOS dat op onze helft speelde. In de counter had Joey (na een mooie steekpass van Jesper na een prachtige diepe bal van Jayden) kunnen scoren, maar eigenlijk was het wachten op de tegentreffer. Die kwam er en, net als bij onze eerste goal, werd die gescoord uit een (makkelijk gegeven) strafschop. Marijn was kansloos op de trap in de bovenhoek. En toen het vrij snel daarna 3-3 werd was het hopen dat we de pot niet gingen verliezen. Want Marijn had nog een hele goede redding in huis en vlak voor tijd werd een 100% kans maar net voorlangs geschoten. De jongens baalden uiteindelijk stevig van de puntendeling, maar we hadden dus net zo goed op nul punten kunnen eindigen. Een hele goed eerste helft. Als we dat spel de rest van het seizoen gaan spelen dan gaan wij bij de topploegen eindigen.

 

 


Terug naar het overzicht