Mede door de wind verlies voor JO13-1

03 februari, 2020

Met invallers Senne (voor Marijn) en Dain (voor Bjarne) vertrokken we met 15 man sterk richting Purmerend om daar tegen de JO13-2 van Purmersteyn te spelen. De bank was met Philip, Jay, Floris en Dain dan ook goed bezet. De omstandigheden waren verre van ideaal, want er stond een flinke wind in de lengterichting van het veld. Die hadden wij de eerste helft mee en we speelden dan ook voornamelijk aan hun kant. Het eerste gevaarlijke moment kwam van Jermaine, na een actie van Joey. De corner die dat opleverde werd tot doelpunt gepromoveerd. Jesper nam de corner en in de drukte van een hoop spelers kwam de bal voor de voeten van Mees. En hij wist al na vijf minuten de 0-1 te scoren. Toch werd het al weer snel gelijk. Na een prutsactie achterin werd de bal onhoudbaar voor Senne in de uiterste hoek geschoten. Daarna bepaalden wij het spel, maar werden we niet echt gevaarlijk. Veel van de diepe ballen waren te hard voor onze aanvallers en dus een prooi voor hun keeper óf het werd een achterbal. Er was nog één mooie actie van Jesper op de achterlijn, waarna Dain maar net over schoot. En een paar minuten voor rust scoorden we wel, maar werd de goal (al dan niet terecht) afgekeurd voor buitenspel. Sebas was degene met de loepzuivere pass en Jermaine deed de goede afronding, maar helaas dus geen nieuwe voorsprong.

Na de rust gingen Koen, Maxime en Mees naar de bank en stonden juist nu wij, door de vele wind, meestal onder druk. De achterhoede met Floris, Milan, Jayden en Philip had vaak moeite om de bal goed weg te werken. En bij een van die acties moesten we dus ook een tegengoal slikken: 2-1. Snel daarna kregen wij een vrije trap op randje zestien. Jesper schoot heel goed in, maar de keeper redde fraai. De rebound van Cas was lastig en leverde een corner op. Die was wel gevaarlijk, maar er werd niet uit gescoord. En ondanks dat wij voornamelijk moesten verdedigen hoefde Senne verder niet veel op te treden. Eenmaal had hij hulp van Floris nodig die een bal van de doellijn haalde. Aan de overkant was er nog een schot(je) van Joey, die later helaas uitviel met een nare knieblessure. Ook in de tweede helft werden we, onterecht als ik de boys mag geloven, afgevlagd en afgefloten voor buitenspel anders had Sebas vrij op de goal af kunnen gaan. En na een goede actie van Philip en Jermaine had Cas nog een gevaarlijk moment, maar de gelijkmaker werd helaas niet meer gescoord. Die was wat mij betreft wel eerlijker geweest want beide ploegen ontliepen elkaar niet zoveel. De wind maakte het dus erg lastig en bij de return in Mijdrecht zullen we maar revanche gaan nemen.

 


Terug naar het overzicht