Nogmaals: sportpark gesloten

24 maart, 2020

In de hectiek van maatregelen om het coronavirus te bestrijden geeft de laatste update van de overheid aanleiding het volgende nog eens te onderstrepen:

Zoals eerder gecommuniceerd is besloten tot nader order geen voetbalactiviteiten op ons terrein toe te laten. De terreinen en attributen zijn afgesloten en de poort is op slot.

Tot onze ergernis en die van omwonenden worden groepen jongeren op de velden waargenomen die zich van de maatregelen niets aantrekken. Wij doen een dringend beroep op de ouders om hun kinderen van de ernst van de situatie te overtuigen en te verbieden dat ze op het Argon terrein voetballen.

Voor de goede orde vermelden wij dat de gemeente als eigenaar van de velden uiteindelijk voor de uitvoering van de maatregelen verantwoordelijk is en indien noodzakelijk zal handhaven. Hierbij worden conform de laatste overheidsmaatregelen hoge boetes genoemd. Wij hopen dat het zover niet hoeft te komen

Namens het bestuur van Argon,

Ton Goedemoed,
Voorzitter.

 


Terug naar het overzicht