Einde seizoen 2019/2020

31 maart, 2020

Het bijna onvermijdelijke is vanavond werkelijkheid geworden: nadat de regelring verlenging van de periode van maatregelen had aangekondigd heeft de KNVB uitermate terecht een besluit genomen betreffende het amateurvoetbal in het lopende seizoen.

Men heeft beslist dat het seizoen geschrapt gaat worden, de tot nu toe behaalde resultaten zullen geen invloed hebben en ieder team begint in het nieuwe seizoen weer in een klasse op dezelfde hoogte. Gezien alle omstandigheden zal ieder weldenkend mens zich hierin kunnen vinden.

Omdat op dit moment nog geen enkele zekerheid bestaat over wanneer we weer “aan de bak” mogen is er nog niets te zeggen over een eventuele invulling van een alternatief programma tot aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen, waarvan we op dit moment natuurlijk hopen dat deze op een normale manier van start zal gaan. Zodra daar meer duidelijkheid over is, zullen we u natuurlijk zo snel als mogelijk informeren over wat we daar als vereniging mee zullen kunnen doen.


Terug naar het overzicht