Update lockdown sport

21 april, 2020

Vandaag is in het kader van de maatregelen om het coronavirus in te dammen bekend geworden, dat jeugd in een bepaalde mate weer mag gaan sporten vanaf 29 april. Afhankelijk van de leeftijd (tot en met 12 jaar dan wel in de groep daarboven tot 18 jaar) zijn er mogelijkheden om de hobby weer op te nemen met inachtneming van stringente voorwaarden.

Uiteraard zullen velen dat als prettig nieuws ervaren, ondanks dat sporten in competitieverband er voorlopig nog niet in zal zitten. We zullen als vereniging Argon eerst in overleg treden met de gemeente om te overleggen welke mogelijkheden we kunnen en mogen gaan bieden.

Uiteraard zullen we de uitkomst van dat overleg aan u kenbaar maken, tot dat gebeurt verzoeken we iedereen dringend om de op dit moment geldende maatregelen waaronder het totaal gesloten zijn van het sportpark in acht te blijven nemen!

We hopen spoedig weer van ons te kunnen laten horen.


Terug naar het overzicht