Plan van aanpak jeugdtrainingen

29 april, 2020

Zoals u heeft kunnen lezen mag er in het kader van de maatregelen rondom het Corona virus door de jeugd weer begonnen worden met sporten, mits dit gebeurt op een manier die voldoet aan de reglementen/protocollen die zijn opgezet. In goed overleg met de gemeente De Ronde Venen is een en ander uitgewerkt en dit protocol kunt u als Plan van aanpak lezen in bijgaand document. 

De trainingen op ons complex zullen in de week van 4 mei gaan starten, zorg dat je van te voren de regels goed hebt doorgenomen zodat je volgende week precies weet wat je moet doen.

We hopen dat jullie met veel plezier weer aan jullie hobby zullen kunnen beginnen! Het in het document genoemde trainingsschema zal z.s.m. op deze website geplaatst worden.


Terug naar het overzicht