Herfst Mix toernooi

20 oktober, 2020

De komende drie zaterdagen zal er door de jeugd van JO16, JO17 en JO18 (die spelers van deze groep die nog 17 jaar zijn) conform de mogelijkheden binnen de aangescherpte corona regels een onderling toernooi afgewerkt worden.

In de bijlagen vindt je de regels van dit toernooi, die gemixte indeling van de teams en het speelschema. Het moge duidelijk zijn, dat we uitgaan van een volledige opkomst en hopen dat niemand zich vanwege quarantaine problemen zal moeten afmelden. Zorg dat je allemaal op tijd aanwezig bent, kijk dus de bijlagen goed door zodat je weet wat de bedoeling is en bovenal: heb veel plezier!

Zodra de informatie voor de andere keeftijdscategoriën beschikbaar komt, zal deze uiteraard ook op de website geplaatst worden.


Terug naar het overzicht