UPDATE: waar zijn die ballen?

08 maart, 2021

Het zal je maar gebeuren: vrijdagavond zitten de ballen van jouw team nog gewoon in de ballenkoker in het ballenhok en zaterdagmorgen is de koker plotsklaps helemaal leeg??!!

Het overkwam de jongens van JO12-1 dit weekend en het is hen een raadsel waar de ballen zo plots gebleven zijn. Mogelijk heeft iemand ze zonder het te melden in een andere koker opgeborgen of even geleend en zolang in de achterbak van de auto opgeslagen, maar feit blijft dat de verantwoordelijken met de handen in het haar zitten. Mocht je licht op deze zaak kunnen werpen, dan wordt een mailtje naar veldvoetbal@svargon.nl zeer op prijs gesteld.

We hopen spoedig te kunnen melden dat het raadsel is opgelost…

UPDATE 9 maart: gelukkig kunnen we melden, dat de ballen daadwerkelijk in een andere koker in het ballenhok terug zijn gevonden. Opluchting bij allen, met name de penningmeester is blij dat hij niet aangesproken zal worden voor nieuw materiaal.

Hoe de ballen in die andere koker terecht zijn gekomen zal wel een onopgelost raadsel blijven.........


Terug naar het overzicht