Reminder: nog 14 dagen!

17 augustus, 2021

We gaan (gelukkig) weer in vol tempo richting het begin van een nieuw seizoen, het kriebelt al volop en de trainingen worden gebruikt om het juiste balgevoel weer te optimaliseren.

Maar, om deel te kunnen nemen aan de competitie en bekerwedstrijden, die op 4 september starten, moet je er wel voor zorgen dat de contributie op de rekening van de club is gestort. Bij automatische incasso dus even checken, of het saldo hoog genoeg is, bij handmatige betaling goed op de datum letten, want op 1 september dient de betaling bijgeschreven te zijn om speelgerechtigd te zijn. J

e hebt dus nog ruim de tijd, maar die tijd heeft ook de gewoonte om te vliegen, laat je er niet door verrassen! Maak het de administratie niet moeilijk dan kunnen we allemaal in complete teams beginnen.


Terug naar het overzicht