Uitstel, géén afstel!

15 januari, 2022

Vandaag, 15 januari, stond oorspronkelijk de nieuwjaarsbijeenkomst op het programma. Waarom die niet doorgaat, we hoeven het niet meer uit te leggen, hopelijk kunnen we het binnenkort toch weer doen, met meerdere mensen bijeen komen in de kantine.

Maar in dit jubileumjaar was één van de items op deze bijeenkomst de presentatie van het speciaal gemaakte Magazine, waaraan enkele vrijwilligers in de achter ons liggen de maanden met veel ijver en inzet hebben gewerkt. Maar vrees niet, dit magazine (als we de twinkelende ogen van de makers goed vertalen is het bijzonder fraai geworden!) zal dan helaas nog even geheim blijven, het zal zeker gepresenteerd worden!

Zodra duidelijk is, wanneer dit heuglijke feit plaats zal kunnen vinden, brengen we u via deze site uiteraard direct op de hoogte. Tot die datum blijft de spanning er dus nog even in, maar zoals zo vaak zal ook nu het geduld zeker rijkelijk beloond worden!


Terug naar het overzicht