Tafelvoetbalspel dankzij Grote Club Actie

27 augustus, 2023

Het afgelopen jaar hebben veel jeugdleden van onze vereniging hun best gedaan om zoveel mogelijk loten van de Grote Clubactie te verkopen. Van elk lot dat verkocht wordt gaat 80% naar de clubkas! Van een deel van de opbrengst van afgelopen jaar is een tafelvoetbalspel aangeschaft dat vanaf nu in de kantine staat en waar alle leden een potje kunnen tafelvoetballen.

Het is van belang dat er zuinig met de tafel omgegaan wordt. Geen eten/drinken op de glasplaat, we spelen het spel zoals het hoort en laten de tafel op de grond staan. Er is een inwendig balsysteem maar mocht er onverhoopt toch een probleem zijn meld je dan even bij de bar.

Wij wensen iedereen veel speelplezier!

Groet,

Organisatie Grote Clubactie


Terug naar het overzicht