Programma

De vastgestelde wedstrijden van de afdelingen veld- en zaalvoetbal.

22-05-2024

Aanvang Veld Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Soort
19:00 VEP JO15-1 Argon JO15-1 Oefen
17:30 Veld 3 A1 Argon JO7-1 02 CSW JO7-1 01 Eindhoven, J.T. (Justin) VSV

24-05-2024

Aanvang Veld Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Soort
22:00 Nautilus afc 35+1 Argon 35+1 Regulier
20:00 Veld 1 A Argon 35+1 KDO sv 35+2 Regulier
20:30 RODA '23 Rksv 35+2 Argon 35+1 Regulier
21:00 Veld 1 B Argon 35+1 SCPB'22 35+2 Regulier
20:00 FC Weesp 35+6 Argon 35+3 Regulier
20:30 Veld 1 A Argon 35+3 Legmeervogels 35+1 Regulier
21:30 NiTA 35+1 Argon 35+3 Regulier
22:00 Veld 1 A Argon 35+3 CSW 35+1 Regulier

25-05-2024

Aanvang Veld Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Soort
14:30 Veld 1 Argon 1 10+ - 12 Zuidvogels HSV De 1 01+ - 03 Afgeschermd Regulier
12:00 Veld 1 Argon 2 02 AFC Ajax 2 17 Th. (Theo) Blommesteijn Regulier
11:30 RKDES 2 Argon 3 Afgeschermd Regulier
14:30 Veld 4 Argon 4 05 AFC 4 15 J.M. (Hans) Klijn Regulier
15:00 Hillegom sv 3 Argon 6 Regulier
12:00 ASV Blauw-Wit 4 Argon 7 Regulier
14:30 Veld 6 Argon 8 07 Ouderkerk sv. 6 16 Regulier
14:30 Veld 5 Argon O23-2 06 UVV O23-1 13 Regulier
14:30 Veld 3 Argon O23-3 04 Hillegom sv O23-3 14 Regulier
16:15 Victoria O23-1 Argon O23-4 Regulier
14:00 Victoria JO19-2 Argon JO19-1 Regulier
12:00 Veld 3 Argon JO18-1 08 OFC JO18-1 18 Regulier
14:00 Monnickendam JO17-2 Argon JO17-2 Regulier
12:15 AFC MO17-1 Argon MO17-1 Regulier
10:15 Veld 3 Argon JO15-1 04 Vecht de JO15-1 13 Regulier
13:35 OSV JO14-1 Argon JO14-1 Regulier
10:30 Gooi 't sc JO13-1 Argon MO14-1 Regulier
10:15 Veld 1 Argon JO13-1 05 HBC JO13-1 14 Regulier
08:45 Hillegom sv JO13-2 Argon JO13-2 E. (Eric) Pijnaker Regulier
08:45 Veld 4 A Argon JO12-1JM 12 KDO sv JO12-1 09 Afgeschermd Regulier
08:45 CSW JO12-1 Argon JO12-2 Regulier
08:45 Veld 3 B Argon JO11-1 08 Sporting Martinus JO11-3 20 Afgeschermd Regulier
08:45 Veld 4 B Argon JO11-2 08 RODA '23 Rksv JO11-6 17R E.G. (Edwin) Wahlen Regulier
12:00 RODA '23 Rksv JO10-1 Argon JO10-1 Regulier
10:30 RKDES JO10-2 Argon JO10-2 Regulier
08:45 Veld 1 B1 Argon JO10-3JM 07 Amstelveen/Heemraad JO10-1 19 T. (Teun) Vijn (Spelbegeleider) Regulier
10:15 Lopik JO10-1 7 Argon JO10-4 8 Regulier
09:00 Legmeervogels JO9-1 Argon JO9-1 Regulier
09:45 Maarssen JO9-6 3B - Pupillen Argon JO9-2 4B - Pupillen Regulier
08:45 Veld 1 A2 Argon JO9-3 06 FC Aalsmeer JO9-4 18 F.A. (Frodo) Post (Spelbegeleider) Regulier
08:45 CSW JO9-2 Argon JO9-4 Regulier
08:45 Veld 1 A1 Argon JO8-1 03 RODA '23 Rksv JO8-10 17L H.A. (Dennis) Stevens (Spelbegeleider) Regulier
10:00 Breukelen FC JO8-3 Argon JO8-2 Regulier
08:45 Veld 3 A1 Argon JO7-1 01 FC Breukelen JO7-2 15 Eindhoven, J.T. (Justin) VSV
08:45 Veld 3 A2 Argon JO7-2 02 Hertha JO?? 16 Afgeschermd VSV
09:00 7 A - Veld 7 Argon JO7 mini's Training Training

27-05-2024

Aanvang Veld Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Soort
19:30 Veld 3 Argon JO15-1 02 Sportlust JO15-1 01 Oefen

29-05-2024

Aanvang Veld Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Soort
19:00 Veld 2 Argon MO17-1 06 Legmeervogels MO17-1 08 Regulier

31-05-2024

Aanvang Veld Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Soort
22:00 Veld 3 B Argon 35+2 Hertha 35+2 Regulier
20:30 FC Weesp 35+4 Argon 35+2 Regulier
21:00 Veld 3 A Argon 35+2 RODA '23 Rksv 35+1 Regulier
21:30 Abcoude fc 35+1 Argon 35+2 Regulier

01-06-2024

Aanvang Veld Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Soort
12:30 Buitenboys sc. O23-1 Argon O23-1 Regulier
15:00 Roda '46 O23-7 Argon O23-4 Regulier
14:30 Kadoelen sv. JO18-1 Argon JO18-1 Regulier
10:30 Legmeervogels MO17-1 Argon MO17-1 Afgeschermd Regulier
11:15 DRC JO15-1 Argon JO15-1 Regulier
09:00 Almere FC JO13-4 Argon MO14-1 Regulier
09:00 Toernooi bij Kockengen Argon JO10-1 Toernooi
10:00 Veld 1 A1 Argon JO10-2 02 VVC fc JO10-1 01 M.C.T. (Marcella) Kroes-van Dijk (Spelbegeleider) Regulier
10:00 Veld 3 A Argon JO10-3JM 06 Zevenhoven JO10-1 08 Vijn, T. (Teun) Oefen 8x8
10:00 Veld 3 B1 Argon JO10-4 04 Altius JO10-3 03 A.A.M. (Angélique) de Roos (Spelbegeleider) Regulier
10:00 Veld 1 B Argon MO10-1 05 FC Abcoude MO10-1 07 Slof, J. (Jeffrey) Oefen 8x8
10:00 CSW JO9-3 Argon JO9-3 Regulier
09:00 Legmeervogels JO8-3 Argon JO8-1 Regulier

08-06-2024

Aanvang Veld Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Soort
16:05 DESTO MO17-2 Argon MO17-1 Regulier
16:30 Veld 3 Argon MO17-1 Nieuwkoop MO17-1 Regulier
14:00 Legmeervogels MO17-1 Argon MO17-1 Regulier
14:50 Veld 3 Argon MO17-1 Gooi 't sc MO17-1 Regulier
15:15 VVIJ MO17-1 Argon MO17-1 Regulier
10:15 Veld 6 Argon MO14-1 RAP sv. MO14-1 Regulier
10:30 7 vs 7 toernooi Toernooi

15-06-2024

Aanvang Veld Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Soort
09:00 Toernooi FC Aalsmeer Argon JO8-1 Toernooi