Programma

De vastgestelde wedstrijden van de afdelingen veld- en zaalvoetbal.

01-04-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
14173918 HMS 8 (zaal) Argon 4 (zaal) 20:10 Regulier

02-04-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13636571 DVVA csv. 6 (zaal) Argon 5 (zaal) 22:00 Regulier

03-04-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13627527 Argon 2 (zaal) Atletico Club Amsterdam 2 (zaal) C. (Chiel) van Kuilenburg 19:05 Regulier Phoenix veld 1
13631144 AZV (Amstelveen) 10 (zaal) Argon 6 (zaal) 19:15 Regulier
13738459 Counters (The) 2 (zaal) Argon 7 (zaal) 19:15 Regulier
14495384 Vecht de 35+1 Argon 35+1 Afgelast Regulier
14495522 Hertha 35+2 Argon 35+1 Afgelast Regulier

04-04-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13827168 Argon 1 10+12 Zwaluwen 30 HCSV 1 01+03 V.C. (Vincent) Roeleveld (Assistent-scheidsrechter), H.J. (Hugo) Jansen (Assistent-scheidsrechter) 14:30 Regulier Veld 1
13828973 Buitenveldert sc. 2 Argon 2 Afgelast Regulier
13829635 Argon 3 06 CSW 4 05 15:00 Regulier Veld 3
13829622 Argon 4 08 RODA '23 Rksv 2 07 15:00 Regulier Veld 2
13828985 Argon 5 14 Diemen sv. 2 13 15:00 Regulier Veld 4
13829632 WV-HEDW 10 Argon 6 Afgelast Regulier
13910468 Argon 8 16 VVC fc 3 15 15:00 Regulier Veld 6
14228101 Bilt De FC 6 Argon 9 15:30 Regulier
13913210 DSK 2 Argon 10 12:30 Regulier
13912517 Argon 11 18 DSK 3 17 15:00 Regulier Veld 5
13830239 Fortuna Wormerveer sv JO19-1 Argon JO19-1 Afgelast Regulier
14283360 Legmeervogels JO19-1 Argon JO19-2 15:00 Regulier
14468839 Argon JO19-3 08 Velsen Rkvv JO19-2 07 Afgelast Regulier Veld 2
14282111 Argon JO19-4 20 Muiderberg sc. JO19-1 19 12:15 Regulier Veld 5
13600958 Argon JO17-1 06 Hollandia JO17-1 05 R. (Rober) Spigt (Assistent-scheidsrechter), A.G. (Ad) Versteeg (Assistent-scheidsrechter) 12:15 Regulier Veld 3
14257594 Forza Almere JO17-1 Argon JO17-2 Afgelast Regulier
14257514 Haarlem-Kennemerland f.c. JO17-2 Argon JO17-3 13:00 Regulier
14257331 Argon JO17-4 16 Brederodes JO17-2 15 Afgelast Regulier Veld 1
14267834 RAP sv. JO15-1 Argon JO15-1 Afgelast Regulier
14262670 UVV JO15-3 Argon JO15-2 Afgelast Regulier
14263588 Argon JO15-3 02 Geel Wit '20 sv. JO15-2 13 12:15 Regulier Veld 6
14263595 Argon JO15-4 04 BSM sv JO15-1 14 12:15 Regulier Veld 4
14268256 Zeeburgia avv JO13-3 Argon JO13-1 Afgelast Regulier
14246934 VVA/Spartaan JO13-1 Argon JO13-2 Afgelast Regulier
14323476 Argon JO13-3 01 Volendam (rkav) JO13-2007-1 17 Afgelast Regulier Veld 4
14246531 Argon JO13-4 03 Nederhorst vv JO13-1 18 Afgelast Regulier Veld 5
14244121 UNO vv JO13-2 Argon JO13-5 Afgelast Regulier
14242052 Argon MO13-1 10 Graveland 's MO13-1 09 Afgelast Regulier Veld 6
14264328 DCG Rksv MO13-1 Argon MO13-2 Afgelast Regulier
14251573 Argon JO11-1 06 Pancratius Rksv JO11-3 05 J.O.A. (Layomi) Williams Afgelast Regulier Veld 5A
14249531 Alliance '22 sv. JO11-2 Argon JO11-2 12:15 Regulier
14251584 Argon JO11-3 14 DIOS sv. JO11-4 13 E. (Edwin) Wahlen Afgelast Regulier Veld 5B

06-04-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
14511044 Beverwijk 1 (zaal) Argon 5 (zaal) 20:00 Beker

08-04-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13625843 Argon 2 (zaal) KDO sv 3 (zaal) 20:10 Regulier Phoenix veld 1
14173899 Argon 4 (zaal) Exstudiantes Utrecht 8 (zaal) 19:15 Regulier Phoenix veld 1
13629189 Argon 6 (zaal) Parkstad SV 5 (zaal) 21:05 Regulier Phoenix veld 1
13738420 DESTO VE2 (zaal) Argon VE1 (zaal) 20:10 Regulier

09-04-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
14229339 Blanes Argon JO19-4 12:00 Jordi Blanes Toernooi

10-04-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
14229340 Blanes Argon JO19-4 12:00 Jordi Blanes Toernooi

11-04-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13829663 SCH '44 2 Argon 3 12:10 Regulier
14229341 Blanes - Argon JO19-4 - 12:00 Jordi Blanes Toernooi

12-04-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
14229342 Blanes Argon JO19-4 12:00 Jordi Blanes Toernooi

13-04-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
14229344 Blanes Argon JO19-4 12:00 Jordi Blanes Toernooi

15-04-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13644899 TOB Rksv 29 (zaal) Argon 2 (zaal) 20:05 Regulier
14173919 BZVV 3 (zaal) Argon 4 (zaal) 20:10 Regulier

17-04-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
14163381 Counters (The) 1 (zaal) Argon 1 (zaal) 19:55 Regulier
13627758 Argon 3 (zaal) TOB Rksv 15 (zaal) 19:15 Regulier Phoenix veld 1
13636969 AGB 2 (zaal) Argon 5 (zaal) 20:00 Regulier
13631616 Des Adamsnood 1 (zaal) Argon 6 (zaal) 21:05 Regulier
13738460 DCG Rksv 12 (zaal) Argon 7 (zaal) 22:00 Regulier

18-04-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13827293 Breukelen FC 1 Argon 1 14:30 Regulier
13829011 Volendam (rkav) 2 Argon 2 11:55 Regulier
13829687 AFC 5 Argon 4 17:00 Regulier
13828998 WV-HEDW 9 Argon 5 16:30 Regulier
13829713 Argon 6 GeuzenMiddenmeer 2 15:00 Regulier Veld 3
13907166 Argon 7 RODA '23 Rksv 3 15:00 Regulier Veld 5
13913805 Hoofddorp s.v. 4 Argon 8 14:45 Regulier
13912268 Argon 10 FC Aalsmeer 4 15:00 Regulier Veld 4
13830247 Argon JO19-1 DOVO JO19-1 14:30 Regulier Veld 1
14283520 Onze Gezellen JO19-1 Argon JO19-2 15:05 Regulier
14281133 UNO vv JO19-2 Argon JO19-4 14:30 Regulier
13600959 Argon JO17-1 DWS afc JO17-1 12:15 Regulier Veld 3
14466158 Argon JO17-2 Sporting '70 JO17-2 12:15 Regulier Veld 4
14257326 Argon JO17-3 DSOV JO17-1 12:15 Regulier Veld 5
14257288 SCH '44 JO17-2 Argon JO17-4 15:00 Regulier
14267775 Argon JO15-1 Overbos sv. JO15-1 12:15 Regulier Veld 1
14263582 Argon JO15-2 Kockengen JO15-1 12:15 Regulier Veld 2
14262105 Sporting Krommenie JO15-3 Argon JO15-3 12:00 Regulier
14262063 Amstelveen/Heemraad JO15-3 Argon JO15-4 11:30 Regulier
14268060 Legmeervogels JO13-1 Argon JO13-1 11:00 Regulier
14246518 Argon JO13-2 AFC JO13-7M 08:45 Regulier Veld 3
14244464 Legmeervogels JO13-2 Argon JO13-3 09:00 Regulier
14245432 RKAVIC JO13-3 Argon JO13-4 12:30 Regulier
14246536 Argon JO13-5 NFC JO13-1 10:15 Regulier Veld 2
14242024 Buitenboys sc. MO13-1 Argon MO13-1 10:30 Regulier
14264580 Argon MO13-2 - Assendelft MO13-1 - 10:15 Regulier Veld 4A
14251571 Argon JO11-1 - Sporting Martinus JO11-2 - J.O.A. (Layomi) Williams 08:45 Regulier Veld 4A
14251579 Argon JO11-2 - BSM sv JO11-1 - J. (Jordy) Zwaneveld 08:45 Regulier Veld 4B
14248107 Overbos sv. JO11-4 Argon JO11-3 11:30 Regulier

22-04-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
14173900 Argon 4 (zaal) Exstudiantes Utrecht 9 (zaal) 20:10 Regulier De Scheg veld 1

24-04-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
14163382 Argon 1 (zaal) HBOK 1 (zaal) 21:05 Regulier Phoenix veld 1
13638679 Argon 2 (zaal) RKDES 2 (zaal) 22:00 Regulier Phoenix veld 1
13638753 Germaan/De Eland asv 2 (zaal) Argon 3 (zaal) 19:00 Regulier
13631981 DCG Rksv 6 (zaal) Argon 6 (zaal) 20:10 Regulier
14160969 Argon 7 (zaal) asv LEBO 19 (zaal) 19:15 Regulier Phoenix veld 1
13738419 Argon VE1 (zaal) Maarssen VE2 (zaal) 20:10 Regulier Phoenix veld 1

25-04-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13827372 Argon 1 Zuidvogels HSV De 1 14:30 Regulier Veld 1
13829031 Argon 2 Ajax AFC 2 11:30 Regulier Veld 1
13829038 Argon 5 ASV Arsenal 4 15:00 Regulier Veld 6
14228108 Argon 9 Altius 6 15:00 Regulier Veld 5

01-05-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13631805 Argon 6 (zaal) RKDES 4 (zaal) 19:15 Regulier Phoenix veld 1

02-05-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13910234 Ouderkerk sv. 3 Argon 7 12:15 Regulier

09-05-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13827558 WV-HEDW 1 Argon 1 14:30 Regulier
13829074 Spakenburg 2 Argon 2 12:00 Regulier
13829745 Argon 3 NiTA 2 15:00 Regulier Veld 3
13829732 Argon 4 Stormvogels ijvv 2 15:00 Regulier Veld 2
13829059 SDO 2 Argon 5 13:00 Regulier
13829784 Diemen sv. 3 Argon 6 14:30 Regulier
13911633 Legmeervogels 4 Argon 7 15:00 Regulier
13910469 Argon 8 Overbos sv. 3 15:00 Regulier Veld 5
14228111 Zuidvogels HSV De 5 Argon 9 12:15 Regulier
13830270 Argon JO19-1 AFC JO19-2 14:30 Regulier Veld 1
14283511 Argon JO19-2 Zwaluwen Utrecht '11 JO19-1 11:30 Regulier Veld 1
14468842 UNO vv JO19-3 Argon JO19-3 14:30 Regulier
14487323 Argon JO19-4 Marken sv. JO19-1 12:15 Regulier Veld 4
13600926 Drachtster Boys JO17-1 Argon JO17-1 10:45 Regulier
14257320 Argon JO17-2 Almere FC JO17-2 12:15 Regulier Veld 3
14257327 Argon JO17-3 Hillegom sv JO17-4 12:15 Regulier Veld 2
14257420 Meern De JO17-3 Argon JO17-4 16:10 Regulier
14267678 Maarssen JO15-1 Argon JO15-1 11:30 Regulier
14262491 Maarssen JO15-3 Argon JO15-2 11:00 Regulier
14262726 ODIN 59 JO15-3 Argon JO15-3 11:45 Regulier
14263148 RCH JO15-2 Argon JO15-4 11:15 Regulier
14268462 Argon JO13-1 FC Amsterdam JO13-2 08:45 Regulier Veld 2
14244796 RODA '23 Rksv JO13-3 Argon JO13-2 11:00 Regulier
14246524 Argon JO13-3 Amstelveen/Heemraad JO13-4 10:15 Regulier Veld 3
14246530 Argon JO13-4 Vecht de JO13-1 10:15 Regulier Veld 4
14247023 DIOS sv. JO13-4 Argon JO13-5 11:00 Regulier
14242048 Argon MO13-1 Almere FC MO13-2 10:15 Regulier Veld 5
14264355 FC Aalsmeer MO13-1 Argon MO13-2 08:45 Regulier
14248993 FC Aalsmeer JO11-2 Argon JO11-1 10:15 Regulier
14252288 DIOS sv. JO11-1 Argon JO11-2 11:30 Regulier
14251583 Argon JO11-3 VVC fc JO11-3 08:45 Regulier Veld 4

13-05-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
14474494 Zwaluwen Utrecht '11 18 (zaal) Argon 4 (zaal) 21:55 Regulier

16-05-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13827577 Argon 1 BOL 1 14:30 Regulier Veld 1
13829090 Argon 2 CSW 2 11:30 Regulier Veld 1
13829833 Argon 3 AFC 4 15:00 Regulier Veld 3
13829820 Argon 4 Swift 4 12:00 Regulier Veld 6
13829837 Zeeburgia avv 2 Argon 6 14:30 Regulier
14228115 Argon 9 Hercules 6 15:00 Regulier Veld 5
13909146 VEW 3 Argon 10 10:00 Regulier
13912511 Argon 11 HBC 2 15:00 Regulier Veld 6
13830279 Kampong JO19-1 Argon JO19-1 14:00 Regulier
14283499 Buitenboys sc. JO19-1 Argon JO19-2 12:15 Regulier
14281845 Argon JO19-3 HBC JO19-1 15:00 Regulier Veld 4
14282113 Argon JO19-4 AMVJ JO19-1 15:00 Regulier Veld 2
13600960 Argon JO17-1 Go Ahead Eagles Voetbalopleiding JO17-1 12:15 Regulier Veld 2
14256135 Breukelen FC JO17-1 Argon JO17-2 11:00 Regulier
14256734 Alliance '22 sv. JO17-3 Argon JO17-3 14:20 Regulier
14257332 Argon JO17-4 UVV JO17-3 12:15 Regulier Veld 5
14267627 Legmeervogels JO15-1 Argon JO15-1 11:00 Regulier
14262678 DHSC JO15-2 Argon JO15-2 10:00 Regulier
14263587 Argon JO15-3 FC Uitgeest JO15-3 12:15 Regulier Veld 4
14263591 Argon JO15-4 Breukelen FC JO15-2 11:45 Regulier Veld 3
14268365 BFC JO13-2 Argon JO13-1 09:45 Regulier
14246396 Pancratius Rksv JO13-3 Argon JO13-2 12:15 Regulier
14246525 Argon JO13-3 HBC JO13-2 10:15 Regulier Veld 4
14246529 Argon JO13-4 Swift JO13-4 10:15 Regulier Veld 6
14244468 Legmeervogels JO13-3 Argon JO13-5 11:00 Regulier
14242050 Argon MO13-1 Loosdrecht MO13-1 10:15 Regulier Veld 5
14264726 Sloterdijk avv. MO13-1 Argon MO13-2 11:00 Regulier
14251569 Argon JO11-1 Legmeervogels JO11-2 08:45 Regulier Veld 5
14248997 FC Aalsmeer JO11-3M Argon JO11-2 08:45 Regulier
14251582 Argon JO11-3 CSW JO11-1 08:45 Regulier Veld 5

23-05-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13827750 Woudenberg 1 Argon 1 14:30 Regulier
13829121 Bilt De FC 2 Argon 2 11:00 Regulier
13829881 Baarn sv 2 Argon 3 11:30 Regulier
13829918 WV-HEDW 7 Argon 4 15:00 Regulier
13829106 RAP sv. 2 Argon 5 12:30 Regulier
13829911 Argon 6 JOS Watergraafsmeer 2 15:00 Regulier Veld 3
14228122 Loosdrecht 4 Argon 9 14:30 Regulier
13830298 Argon JO19-1 Meern De JO19-1 14:30 Regulier Veld 1
13600872 AFC 34 JO17-1 Argon JO17-1 10:15 Regulier
14267778 Argon JO15-1 Sporting '70 JO15-1 12:15 Regulier Veld 2

06-06-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13911553 Argon 9 Waterwijk asc 4 15:00 Regulier Veld 2
14251570 Argon JO11-1 RKDES JO11-1 08:45 Regulier Veld 4
14251581 Argon JO11-3 Hoofddorp s.v. JO11-6 08:45 Regulier Veld 4

11-08-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
14474486 Argon 1 - Montfoort SV '19 - 20:15 Oefen Veld 1

18-08-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
14474483 ARC Argon 1 20:00 Oefen

22-08-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
14474485 Argon 1 - Olympia Haarlem - 14:30 Oefen Veld 1