Programma

De vastgestelde wedstrijden van de afdelingen veld- en zaalvoetbal.

13-08-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13621092 Argon 1 10 ADO '20 1 01 20:00 Oefen Veld 1

17-08-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13570468 Argon 1 10 Smitshoek 1 01 14:30 Oefen Veld 1
13570469 Argon 2 02 Smitshoek 2 09 14:30 Oefen Veld 3

20-08-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13570309 Argon 1 10 Legmeervogels 1 01 20:00 Oefen Veld 1

22-08-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13600571 Kampong 2 Argon 2 20:30 Oefen

24-08-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13594418 Zwaluwen 1 Argon 1 14:30 Oefen
13593882 Argon JO17-1 04 De Meern JO17-1 03 12:00 Oefen Veld 1
13611105 Argon B2 06 De Meern JO17-2 05 11:00 Oefen Veld 3
13588955 Argon 2 10 De Meer 1 ZA 01 14:30 Oefen Veld 1

27-08-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13594419 Montfoort SV '19 1 Argon 1 20:00 Oefen

03-09-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13576153 Argon 1 - Olympia Haarlem 1 - 20:15 Oefen Veld 1

10-09-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13583847 Sportlust '46 Argon 1 20:00 Oefen

21-09-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13600884 Zeeburgia avv JO17-1 Argon JO17-1 13:30 Regulier

28-09-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13600950 Argon JO17-1 Hercules JO17-1 12:15 Regulier Veld 3

05-10-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13600940 Waterwijk asc JO17-1 Argon JO17-1 12:00 Regulier

12-10-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13600951 Argon JO17-1 Drachtster Boys JO17-1 12:15 Regulier Veld 3

26-10-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13600853 Go Ahead Eagles Voetbalopleiding JO17-1 Argon JO17-1 11:00 Regulier

02-11-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13600952 Argon JO17-1 AFC 34 JO17-1 12:15 Regulier Veld 3

09-11-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13600953 Argon JO17-1 Be Quick 1887 JO17-1 12:15 Regulier Veld 3

16-11-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13600975 Stichting Cambuur Leeuwarden JO17-1 Argon JO17-1 15:15 Regulier

23-11-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13600954 Argon JO17-1 FC Emmen JO17-1 12:15 Regulier Veld 3

30-11-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13600899 Hollandia JO17-1 Argon JO17-1 15:00 Regulier

07-12-2019

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13600933 DWS afc JO17-1 Argon JO17-1 13:00 Regulier

01-02-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13600955 Argon JO17-1 Zeeburgia avv JO17-1 12:15 Regulier Veld 3

08-02-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13600912 Be Quick 1887 JO17-1 Argon JO17-1 11:00 Regulier

15-02-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13600956 Argon JO17-1 Stichting Cambuur Leeuwarden JO17-1 12:15 Regulier Veld 3

07-03-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13600967 Hercules JO17-1 Argon JO17-1 13:00 Regulier

14-03-2020

# Thuisteam Kleedkamer Uitteam Kleedkamer Scheidsrechter Aanvang Soort Veld
13600957 Argon JO17-1 Waterwijk asc JO17-1 12:15 Regulier Veld 3