Ben jij er bij in de herfstvakantie?

10 oktober, 2023

Op maandag 16 en dinsdag 17 oktober organiseert voetbalschool De Belofte weer een voetbalkamp! Er wordt twee dagen lang heel veel gevoetbald met elkaar. Hierbij worden er spelletjes gedaan, partijtjes gespeeld en zijn er medailles te verdienen.

De kernwaarden plezier, samenwerken, respect en discipline zullen weer extra benadrukt worden. Het doel is om elke voetballer, met talent of niet, te laten genieten van het spelletje! En dit doen we met zijn allen!

Het voetbalkamp is deze keer op de velden van CSW en duurt beide dagen van 9:00 tot 13:00.

Wil jij hier bij zijn? Schrijf je dan in via de website: https://voetbalschooldebelofte.nl

Of stuur een appje naar Bas Boelhouwer: 06-53821431

Wees er snel bij want VOL=VOL!


Terug naar het overzicht