En weer een superlot!!!

26 oktober, 2023

Gelukkig valt er weer een verkoopdeal van een superlot te melden want Mayson Stam (team JO10-1)  heeft heel fanatiek zijn tweede superlot aan de man gebracht. Uhh, we bedoelen; aan de mannen gebracht want de neven Faziel en Shameer Kasimbeg waren zo vrijgevig een superlot te kopen via Mayson. Het lot is gekocht via het bedrijf APEX Detailing welke gevestigd is in Mijdrecht aan de Nijverheidsweg 21. Meer info: www.apexdetailing.nl


Namens de organisatie van de grote clubactie van Argon zowel de neven Kasimbeg en Mayson Stam hartelijk dank voor jullie inzet. Van jullie bijdrage zal 80% ten gunste komen aan de jeugd van Argon.......Top !!

 

Loten verkopen kan nog t/m zaterdag 4 november dus wil je als topverkoper kans maken op mooie prijzen, zet je nog even extra in de laatste dagen.......


Terug naar het overzicht