Winterstop en sluiting complex

14 december, 2023

De winterstop staat voor de deur, deze week en aanstaande zaterdag nog een enkele wedstrijd en dan gaan we met z’n allen richting de feestdagen en jaarwisseling. Wat houdt dat in voor het gebruik van ons complex:

Na zaterdag 16 december (na het Kicksen & Kerstballen feest) is het complex gesloten, dus zijn er vanaf 18 december géén trainingen tot aan maandag 8 januari 2024, dan kan ieder die dat wil volgens het normale trainingsschema weer beginnen.

Zaterdagmiddag 30 december is het jaarlijkse zaalvoetbaltoernooi voor de O11 en O12 in sporthal de Eendracht.

Op zaterdag 6 januari staat het jaarlijkse zaalvoetbaltoernooi voor de O8, O9 en O10 op de agenda in sporthal de Eendracht en in de middag eerst het Argonautenbal en daarna de Nieuwjaarsbijeenkomst en gaat het nieuwe sportjaar wat ons betreft in ieder geval van start.

Fijne kerstdagen en een mooie jaarwisseling.


Terug naar het overzicht