Zaterdag 6 januari: Argonautenbal & Nieuwjaarsreceptie

06 december, 2023

Op zaterdag 6 januari 2024 wordt het nieuwe jaar afgetrapt met het inmiddels traditionele Argonautenbal. De wedstrijden vinden van 13.00 tot 16.00 uur plaats op het hoofdveld. Aansluitend kunnen we elkaar tijdens de nieuwjaarreceptie nogmaals de handen schudden en genieten van muziek van DJ Erik, sterke verhalen, bubbels, ballen en ander lekkers.

Aanmelden
We spelen vijf tegen vijf op een kwart veld. Op basis van de aanmeldingen worden de teams samengesteld. Ben je Argonaut of Argonaut geweest? Meld je aan bij Marcel Lakerveld. Stuur een e-mail naar marc9999@planet.nl of whatsapp naar 06-40326236 en geef door of je wilt deelnemen als speler, leider, scheidsrechter of anders. Deelname is gratis.

Geef bij het aanmelden behalve je naam ook je mobiele telefoonnummer op, dan houden we je via whatsapp op de hoogte.


Terug naar het overzicht