Nieuwe trainer voor Argon 2 ook bekend

28 februari, 2024

In januari hebben we via de website gecommuniceerd dat we voor het komende seizoen enkele nieuwe trainers zochten voor onze selectieteams.

Nadat we u eerder konden informeren dat we in de persoon van Jeroen de Zwaan een nieuwe hoofdtrainer hebben aangesteld voor het eerste elftal zijn bestuur en TC nu verheugd u te kunnen informeren dat Mike Poldervaart voor het nieuwe seizoen is aangesteld als trainer van Argon 2 waar hij dus de plaats in zal nemen van Adrie Leijgraaff die decennialang als trainer aan ons tweede elftal verbonden is geweest. We zijn Adrie zeer erkentelijk voor zijn vele werk en wat hij de afgelopen jaren heeft bereikt met het elftal.

Mike loopt al flink wat jaren rond bij Argon en heeft verschillende teams getraind binnen onze club en we zijn er van overtuigd dat hij in goede samenwerking met de hoofdtrainer met onze reserves zal kunnen presteren.

Namens het bestuur en TC,
Abe van Nieuwkerk


Terug naar het overzicht