Informatieavond Medische Commissie

06 april, 2024

Woensdag 10 april 2024 20.00 - 22.00 uur kantine SV Argon:

Sport-blessures, ongevallen, theorie reanimatie en AED-gebruik -avond

Weet jij wat je moet doen in een medische noodsituatie?
Denk aan: beoordelen van een hartstilstand en daaropvolgend een reanimatie starten met AED, verbandmiddelen aanleggen bij een blessure of ongeval en het inschakelen en opvangen van de juiste professionele hulp.

En weet je waar de AED en EHBO -middelen zich bevinden? En welke protocollen dienen er te worden gevolgd bij calamiteiten?

Op 10 april maakt de Medische Commissie je wegwijs in de basis van het verlenen van eerste hulp. Dit betekent dus dat er geen volledige EHBO cursus (inclusief diplomering) wordt gegeven. Tevens wordt u bekend gemaakt waar de materialen (AED/ verbandkoffer/ brancard) te vinden zijn op het sportcomplex van SV Argon.

Door deel te nemen levert u een grote bijdrage in het toepassen van goede medische zorg op het sportcomplex en wordt daardoor erger leed voorkomen!

Wij zien U graag verschijnen op woensdag 10 april!

Namens de Medische Commissie
Debbe van der Hoek – Instructeur EHBO en Reanimatie
Rene Aarsman – Ambulance Verpleegkundige
Henk Boelhouwer - Huisarts


Terug naar het overzicht