Aprés Ski Party: gezellig in hoofdletters!

30 maart, 2024

Op 16 maart was de After Ski party in de kantine. Dit was een grandioos feest, wat mede mogelijk gemaakt is door HEMA/BLOM&BLOM, de kantinedienst en de EVC

Bij aanvang werd er eerst van de gasten een foto gemaakt met behulp van een sneeuwkanon in een skilift-cabine, waardoor het net leek of de foto in de Alpen is genomen. En kon men zich dus in de piste van Oostenrijk wanen.

De opkomst was met 240 gasten dan ook heel hoog. Bij binnenkomst werd een ieder getrakteerd op een gluhwein.

Om 21:30 kwam Edo Barends en bracht de mooiste liedjes en om 22:30 maakt de foute skipakken party er een knotsgek feest van. Verder werd deze avond muzikaal opgeluisterd door onze Home-DJ Erik. Hartelijk dank voor deze muzikale bijdrages.

Iedereen heeft deze party als een superfeest ervaren en is het dus zeker voor herhaling vatbaar. Dus volgend jaar weer zou ik zeggen.

Klik hier voor het fotoalbum van dit festijn.


Terug naar het overzicht