Seizoensafsluiting JO16-1

09 juni, 2024

Het seizoen 2023-2024 was voor de mannen van de JO16-1 een seizoen met hoge pieken en diepe dalen.

In de eerste seizoenshelft werden in de hoofdklasse vele nederlagen geïncasseerd, maar na de winterstop werd onder de bezielende leiding van trainer Mike Poldervaart op overtuigende wijze het kampioenschap behaald in de 1e klasse. In een kraker van het zuiverste water werd de grote concurrent DIOS enkele weken geleden geklopt door een winnende goal vlak voor tijd. Het kampioenschap is uiteraard goed gevierd in de kleedkamer, maar ook bij de Bargonaut waar het kampioenschapsfrietje heerlijk smaakte. Een fantastische prestatie van een geweldige groep jonge mannen die zowel in, als buiten het veld veel plezier met elkaar maken.

Op zondag 2 juni is het seizoen, onder zonnige omstandigheden, afgesloten met een padel clinic en een aansluitend toernooi op de buitenbanen bij De Ronde Vener. Al snel werd duidelijk dat de meeste jongens (gelukkig) meer talent hebben voor de voetbalsport, maar dat mocht de pret niet drukken. Tegen het einde van de middag arriveerden ook de ouders voor de afsluitende borrel en de bitterballen, een mooie afsluiting van wederom een prachtig seizoen!


Terug naar het overzicht