1e editie SV Argon 7-vs-7 toernooi groot succes!

11 juni, 2024

Na maanden van voorbereiding was het afgelopen zaterdag dan eindelijk zover: de langgekoesterde 1e editie van het 7-vs-7 toernooi bij SV Argon. In totaal streden 26 teams om de titel én de felbegeerde wisselbeker.

Om 10:30 uur begon de bal te rollen en rond de klok van 16:30 uur klonk het laatste fluitsignaal, waarna Hoveniersbedrijf Yannick Zwemer bij de prijsuitreiking tot winnaar werd uitgeroepen, na in een mooie finale te hebben gewonnen van de nummer 2, The Southerns (helemaal vanuit Drunen, Noord-Brabant). Het podium werd gecompleteerd door de nummer 3, Bada Bing.

Na de prijsuitreiking was het tijd voor muziek en een liveoptreden van zanger Michael Agterberg, onder het genot van een welverdiend drankje. De festiviteiten liepen door tot een uur of 20:00, waarna de toernooicommissie de conclusie kon trekken dat het een zeer geslaagd en gezellig toernooi was geweest.

Het toernooi smaakte naar meer, dus op naar de 2e editie in 2025!


Terug naar het overzicht