Indeling Argon 1 bekend

06 juli, 2024

De KNVB heeft een aantal indelingen bekend gemaakt waaronder die van de standaardelftallen. Ons eerste elftal gaat na de stap terug naar de tweede klasse een interessant seizoen tegemoet met ontmoetingen tegen oude bekenden, op papier mooie derby’s en enkele ploegen waar in competitieverband nog nooit tegen gespeeld is.

Bij de derby’s hebben we ontmoetingen met onze buren CSW uit Wilnis en Legmeervogels uit Uithoorn, oude bekenden zijn FC De Bilt, FC Breukelen, Elinkwijk, De Meern en Montfoort SV ’19 en ploegen waar we nog niet tegen gespeeld hebben zijn EDO (U), FC Oudewater, Jonathan uit Zeist, Nieuw Utrecht SV, Nieuwkoop en PVCV uit Vleuten.

Geen al te verre ritten, voor de liefhebber kan er bij mooi weer zelfs nog wel eens een fietstochtje gemaakt worden om de uitwedstrijd te bezoeken Al met al een indeling waar veel mensen erg tevreden over zullen zijn, we gaan vanaf het derde weekend van september zien of de verwachtingen ook uit zullen komen.


Terug naar het overzicht