Pasfoto aanpassen op spelerspas

18 oktober, 2022

Het is weer de tijd voor het aanpassen van de profielfoto voor de digitale spelerspas. Als je volwassen bent, is die noodzaak er misschien iets minder (behalve als je een totaal andere look via een ander kapsel hebt genomen) maar zeker bij de opgroeiende jeugd kan het aanzien van een speler of speelster binnen een jaar heel erg veranderen. Daarom kun je op dit moment tot aan 1 november 2022 zelf jouw pasfoto wijzigen. De scheidsrechter moet je vanaf 13 jaar kunnen herkennen aan de digitale spelerspas, dus zorg voor een up to date foto om problemen te voorkomen.

Hoe je dat doet? Ga je in de Voetbal.nl app naar 'Instellingen' en daar kies je voor 'Mijn persoonsgegevens'. Klik vervolgens op je pasfoto zodat je een nieuwe kunt toevoegen. Zo simpel is het eigenlijk.

Na 1 november kun je er zelf niet meer bij, dan moet het via de ledenadministratie gedaan worden en omdat die hun handen al vol hebben, is het een stuk handiger om het zelf even te doen!


Terug naar het overzicht