6e Argon Voetbalquiz groot succes!

11 oktober, 2022

Nadat we vlak voor de corona uitbraak in maart 2020 de 5e quiz hadden, en in 2021 geen quiz konden organiseren, hebben 6 nieuwe vrijwilligers de organisatie van de voetbalquiz 2022 met verve op zich genomen.

Deze 6e editie van de Argon voetbalquiz ging via Kahoot! en dus online op de telefoon waarbij binnen 20 seconden antwoord gegeven moet worden en waarbij vals spelen onmogelijk bleek! Vanaf 19:30 uur ging de kantine open, van 20:15 uur t/m 23:00 uur werd de voetbalquiz gespeeld en om 00:30 uur ging iedereen vrolijk en goed gevuld huiswaarts.

Er werden 4 rondes gespeeld, totaal 88 vragen met vooraf, tussendoor en na afloop muziek van DJ Nick. De voetbalvragen waren heel divers over o.a. Argon, buurtverenigingen, eredivisie, CL, EK/WK, oranje, voetbalvrouwen, records, historie, scheidsrechters, stadions, topscorers, wereldsterren etc. etc...

De 55 deelnemende teams met ieder een 'nickname', waren zeer dorstig, zeer enthousiast en minstens zo fanatiek als voorgaande edities en het bleek een daverend succes! Tot en met de laatste vraag was het bloedstollend spannend en uiteindelijk bleek team "SLAAP LEKKER!" 1e te zijn geworden, team "YOUNGBOYS" is 2e geworden en team "AF United" is 3e geworden en zij mochten namens Het Rechthuis mooie prijzen in ontvangst nemen. Opvallend is dat team "SLAAP LEKKER!" (Mitch en Ricardo) een absoluut goud duo is, want ook in 2020 hadden zij gewonnen; terechte winnaars, nogmaals gefeliciteerd! (Bij deze aangewezen tot het te kloppen team!)

Na afloop van de voetbalquiz nam DJ Nick het weer over en maakte er een waar Argon feest van! De organisatie werd overspoeld met complimenten en zij hebben gelijk besloten om de volgende editie wederom te organiseren dus zet hem maar alvast in je agenda: 7e Argon voetbalquiz op zaterdag 7 oktober 2023!!

Speciale dank aan de hieronder genoemden die, mede door hun inzet, het mogelijk hebben gemaakt dat het zo'n groot succes is geworden!

Het Rechthuis Eten & Drinken
Burggraaf Aannemingsbedrijf en Riool Service
DJ Nick www.djnickpartytime.com

Kantine: Ina, Mariska, Juanita, Patricia, Isa, Roos, Dana, Nikki, Jeffrey, Roel en Raymond

Organisatie: René, Mark, Bas, Frank, Jetse en Youri

Vragen of opmerkingen: argonquiz@gmail.com

Klik hier voor een fotoalbum.

Volledige uitslag:

1 Slaap lekker!
2 Youngboys
3 AF United
4 ClubO
5 De blaffers
6 Grijze duiven
7 Grutte Pier
8 CoolsingelUnite
9 Tom&Auke
10 De Ericks
11 Veld 7
12 Wijzen uit oost
13 Petr Chech
14 Malse makkers
15 Onbekend
16 De Orakels
17 FcLeidscheRijn
18 Battieboys
19 De aftrap
20 Mike vd Hoorn
21 Ron Vlaar Combi
22 Bram van Polen
23 1 shotje nee
24 Zader en voon
25 Sweet caroline
26 Fc Master Beren
27 Hier voor bier
28 Barry Atsma???
29 Het tuig
30 Zo vader, zo…..
31 Juan frende
32 Underdogs
33 Bassey&Adriano
34 Hatseflats
35 FC CHICKEN
36 Jeroentjehup
37 Samen de boot in
38 Nick & simon
39 Debuitjes
40 KenArie

41 Ruk en pluk
42 De vedettes
43 Dirty Daddies
44 Middenscheiding
45 Rode Lantaarn
46 Lorenzo bekeerd
47 Ontbijtgranen
48 Maakhetuit
49 Koiwoud
50 Bald&beautiful
51 Jojotrain
52 Grootvoeten
53 Koiwoud&vapkind
54 Een tweetje
55 Jesper+grootvoe

 

 

 

Terug naar het overzicht