Cursus van start gegaan

10 november, 2022

Woensdagavond is de eerste avond geweest van de cursus “Play coaching” die wordt gegeven door de FC Utrecht Academy en Pass Sports Coach Academy.

Er was ruimte voor zo’n 20 jeugdtrainers en die waren er ook, inclusief een drietal van onze buren uit Wilnis. De cursus wordt verzorgd door Nathan Wiener namens FC Utrecht en Marco Neuvel namens Pass Sports Coach Academy en de eerste avond betrof het theorie waarvoor de cursisten aan konden schuiven in onze bestuurskamer. In een prettige sfeer werd de stof gepresenteerd en opgenomen, volgende week volgt ronde twee met daarbij ook praktijk op het veld naast de nodige instructie in de bestuurskamer.

Mooi dat zoveel van onze jeugdtrainers zich voor dit initiatief hebben opgegeven!


Terug naar het overzicht