Succesvolle tweede fase voor de jeugd

11 december, 2022

De tweede fase van de competitie heeft de jeugdafdeling bepaald geen windeieren gelegd. Een aantal teams hebben zich laten kronen tot kampioen te weten JO19-1, JO16-1, MO15-1 en JO12-2. Daar kan JO15-1 nog aan toegevoegd worden zodra de laatste ronde is gespeeld, zij zijn klaar en moeten afwachten of het grote verschil in doesaldo onverhoopt toch nog wordt weggepoetst. Zaterdag weten zij meer. Daarnaast is de gedeelde koppositie van MO13-1 het vermelden waard, een minimaal verschil in doelsaldo houdt hen op plek 2.

Nog in de race zijn JO18-2, die midweeks met Victoria onderling gaan uitmaken wie de titel pakt, en JO12-1 die zaterdag bij winst met 3 doelpunten verschil de titel binnen kunnen halen.

Al met al kunnen we zeker spreken van een mooie periode voor de jeugdteams!


Terug naar het overzicht