Winterstop en sluiting complex

12 december, 2022

De winterstop staat voor de deur, deze week en aanstaande zaterdag nog een enkele wedstrijd en dan gaan we met z’n allen richting de feestdagen en jaarwisseling. Wat houdt dat in voor het gebruik van ons complex:

Voor de trainingen op woensdagmiddag is 14 december de laatste trainingsdag, deze groepen beginnen weer op 11 januari 2023.

Na zaterdag is het complex gesloten, dus zijn er vanaf 19 december géén trainingen tot aan maandag 2 januari 2023, dan kan ieder die dat wil volgens het normale trainingsschema weer beginnen.

Volgens de gepubliceerde speeldagenkalender van de bond gaat fase 3 van de pupillen starten op 14 januari, kijk zelf even wanneer jouw categorie weer aan de competitie gaat beginnen zodat je goed voorbereid aan de start kunt staan.

Op die zaterdag 14 januari staat in de middag eerst het Argonautenbal en daarna de Nieuwjaarsbijeenkomst op de agenda en gaat het nieuwe sportjaar wat ons betreft in ieder geval van start.


Terug naar het overzicht