Poldersport weer prima afsluiting seizoen

26 juni, 2023

Op zaterdag 24 juni heeft de jeugd van Argon in de leeftijden 13 tot en met 17 jaar een leuke en geslaagde poldersportdag gehad bij Poldersport de Kwakel.

Met een opkomst van 63 zeer enthousiaste kinderen vertrok de groep met de fiets vanaf het sportpark van SV Argon naar De Kwakel om vervolgens, onder zeer gunstige weersomstandigheden. een verkoelende duik te trotseren in de modderige poldersloten.

Met dit poldersport event komt er een einde aan een zeer gezellig en sportief voetbalseizoen en kan de Evenementen Commissie terug kijken op de vele geslaagde evenementen voor jong en oud.

Namens de Evenementen Commissie van Argon wensen we jullie een goede zomervakantie toe en zien wij jullie graag terug bij de aftrap van het nieuwe voetbalseizoen op zaterdag 2 september met het terugkerende event "Latjetrap" (later meer info).

We hebben er zin in !!!
Leon van Dijk
Jimmy Visser
Vincent Cornellissen
Robin Krimp
Chantal van Scheppingen
Yourick Fokker
Guusje van Breukelen

 

Fotoalbum: klik hier


Terug naar het overzicht