Indeling Argon 1 bekend

07 juli, 2023

De indelingen van de standaardteams zijn door de KNVB bekend gemaakt en dat betekent dat we weten waar de reis komend seizoen allemaal naartoe zal gaan. Argon is ingedeeld in de 1e klasse B:

Argon
BFC (Bussum)
Batavia ’90 (Lelystad)
DVVA (Amsterdam)
FC Aalsmeer
Jodan Boys (Gouda)
De Meern
Montfoort sv ‘19
RODA ’46 (Leusden)
SVL (Langbroek)
Victoria (Loosdrecht)
Woudenberg
Zuidvogels (Huizen)

Opvallend: ondanks dat er komend seizoen in de eerste klasse gemengde competities zijn met zaterdag en zondag door elkaar is dit een groep, waarin géén zondagteam zit. Wel lekker overzichtelijk en prettig voor de organisatie.

Daarnaast hebben we in Sportlink ook de indeling van de bekerpoule van het eerste gevonden en dat is er een om te smullen: Argon, Abcoude, CSW en FC Breukelen gaan daarin de strijd aan om bij de eerste twee van de poule te eindigen.

Het bekergebeuren start op zaterdag 2 september, de competitiestart is op 23 september. Het oefenprogramma dat gebruikt wordt om het team klaar voor de start te krijgen kunt u al bekijken op de website onder “Programma”.


Terug naar het overzicht