Bekerwedstrijden deels bekend

29 juli, 2023

Sinds vandaag is er een deel van de bekerwedstrijden bekend geworden, met name de wedstrijden van het 1e, 2e, 3e en O23-1 en O23-2. 

De twee laatstgenoemde teams beginnen al op 26 augustus en zij spelen niet zoals de andere teams in een poule, maar direct volgens het knock out systeem. Onder 23-1 heeft een thuiswedstrijd tegen Legmeervogels O23-1 geloot, O23-2 maakt de reis naar DIOS O23-1.

Bij de overige teams valt de poule van het eerste zeker op met heel mooie affiches tegen Abcoude Zo 1, FC Breukelen en uiteraard de derby tegen CSW. Daar beginnen we in Wilnis mee op 2 september, daarna volgens thuisbeurten tegen FC Abcoude (9 september) en FC Breukelen (16 september). Alle drie de tegenstanders komen uit in de Tweede klasse, maar het sentiment van derby's zal er vast voor zorgen dat dit verschil niet meteen van doorslag zal zijn. 

Op de teampagina's zijn alle indelingen te zien, maak bij het onderdeel "Stand" dan wel de keuze voor de beker.


Terug naar het overzicht