Pupil van de week

01 februari, 2026

Het is een mooie traditie dat bij iedere thuiswedstrijd van het eerste elftal een van de jongste Argonautjes op zal treden als pupil van de week.
Vorige week bij Argon 1 – Jong Holland 1, was dat Willem de Jong uit J010-3

Willem was heel blij, echt een belevenis om niet meer te vergeten.

Hoi Allemaal,

Mijn naam is Willem de Jong. Ik heb een weetje voor jullie; vandaag ben ik Pupil van de week, maar over 5 dagen ben ik ook jarig en dan word ik 10. Ik heb in beiden veel zin!

Ik speel in de JO10-3 en daar heb ik het hartstikke naar mijn zin hoor, want ik vind de trainer en de kinderen in mijn team heel aardig.
Ik voetbal inmiddels voor het 2de jaar bij Argon en het liefst speel ik op het middenveld. Ik schiet best hard hoor, dus ik zou maar even aan de kant gaan als ik jou was….
Ik vind het leuk dat ik gewonnen heb met lootje trekken voor Pupil van de week.  Ik hoop natuurlijk dat Argon mooi voetbal speelt en gaat winnen met
5-0, ik zal het team vandaag super goed aanmoedigen!!

Groetjes Willem
 

Bekijk hier de foto’s van Willem

 


Terug naar het overzicht