Gezocht: scheidsrechters schoolvoetbal

04 maart, 2019

Op de woensdagen 10 en 17 april wordt weer het schoolvoetbaltoernooi van de Ronde Venen voor de groepen 5 en 6 (op de 10e) en 3 en 4 (op de 17e) op de velden van Argon gespeeld. Voor deze beide middagen wordt gezocht naar jongelui, die als scheidsrechter op willen treden.

Het programma start om 13.00 uur en rond de klok van 17.00 uur is alles weer klaar. Als je interesse hebt, maar de schooluren zitten in de weg: als je op het VLC zit, kan de organisatie vrij voor je vragen, op andere scholen zul je zelf actie moeten nemen. Je kunt je per mail aanmelden (m.poldervaart@rocva.nl) onder vermelding van je naam, school en klas.  

Het benodigde aantal scheidsrechters is op dit moment zeker nog niet gehaald, dus als je gelegenheid hebt om de organisatie te helpen wordt dat zeker gewaardeerd!!

Bij voorbaat hartelijk dank voor de medewerking!


Terug naar het overzicht