Teamindeling O8 t/m O12 seizoen 2023/2024

14 juni, 2023

In het bijgevoegde document vind je de teamindelingen van alle onderbouw teams. Dit betreft alle teams voor de lichtingen O8 tot en met O12 (De enige uitzondering is het MO10 team. De teamindeling hiervan is al gecommuniceerd via de Coördinator Meiden).

De teams zijn samengesteld door de Technische Commissie en Veld Voetbal, zoals eerder aangekondigd op de website. Zie https://svargon.nl/nieuws/1185/teamindeling-onderbouw-jo12-t-m-jo8-seizoen-2023-2024

Bij een aantal teams is al bekend wie de leider is. De leider zal een WhatsApp groep aanmaken met daarin alle ouders van een team.

Voor een aantal teams is er nog geen leider. De Coördinatoren Veld Voetbal zullen de komende tijd ouders benaderen om die rol voor een team te vervullen.

De indelingen van de overige jeugdteams zullen zo spoedig als mogelijk volgen.

 

 


Terug naar het overzicht