Boni fotoshoot: volgende fase

31 januari, 2019

Zaterdag jongstleden op de foto geweest voor je persoonlijke fanshop artikelen? Hoe nu verder?

Via de club ontvangt je trainer/leider binnenkort een omslag met hierin voor iedere gefotografeerde speler van het team een eigen folder met zijn/haar foto erop. Naast uitleg over de actie staat op deze folder het unieke website adres waarmee iedere speler zijn eigen Fanshop openen kan. Het is dus héél belangrijk dat iedere speler zijn eigen folder ontvangt en mee naar huis neemt. 

We verzoeken de trainers/leiders t.z.t. hier zorg voor te dragen. Het succes van de actie staat of valt mede met een correcte en snelle verspreiding van de folders onder onze leden!

Binnenkort ontvang je dus meer info via de trainers/leider van jouw team.

Vragen? Mail naar smartgoals@svargon.nl


Terug naar het overzicht