Gezocht: aanvulling voor leuk meidenteam!

02 juni, 2019

Wie komt het gezellige meidenteam (MO13/MO14) van SV Argon versterken? We zijn druk bezig om een compleet team voor aankomend seizoen samen te stellen. We komen tot de conclusie dat we echt wat meiden tekort komen.

De huidige MO13 speelsters hebben al een aantal kampioenschappen achter de rug. De laatste, voorjaar 2019, zelfs ongeslagen kampioen! Het is een super goed en gezellig team. Dus lijkt het je leuk om te voetballen, en ben je in de leeftijd van 12, 13 of 14 jaar, meld je dan snel aan. Of wie weet zijn er dochters, nichtjes, vriendinnen, buurmeisjes enzovoorts die het leuk zouden vinden, geef het aan ze door!!

Wij hopen echt op wat aanmeldingen zodat dit leuke team kan blijven bestaan! Voor aanmeldingen, proeftrainingen of vragen, mail dan naar coordinator.meisjes@svargon.nl of kijk op www.svargon.nl


Terug naar het overzicht