Wie wil er niet bij deze kampioenen horen?

10 december, 2018

Ja hoor ze hebben het weer geflikt. Net als vorig jaar de eerste helft van het seizoen zijn de meiden van Argon MO-13 weer kampioen geworden. Nu zelfs zonder verliespunten. Deze machine blijft maar winnen en dat zit hem in teamgeest. Want als je het zo leuk met elkaar hebt dan gun je elkaar de bal en is het iedere week weer een feest om in de wei te mogen. Het &ldquo;FC Barcelona&rdquo; van Argon heeft vanaf de zomer 2019 wel nieuwe aanwas nodig om het succes te prolongeren, want dan moet er een ELFtal gevormd worden en dan heb je toch al snel 13 toppers nodig.&nbsp;<br /><br />Dus ben je een leuke meid, heb je humor, kun je lekker voetballen en ben je onder de 13 jaar, meld je dan aan. Let op: hou je niet van kampioen worden dan is het misschien niets voor jou. Aanmelden kan bij Davinia via het emailadres: <a href="mailto:coordinator.meisjes@svargon.nl" target="_self">coordinator.meisjes@svargon.nl</a>


Terug naar het overzicht