Niet vergeten: kerstbrood ophalen!

10 december, 2018

<p>Op de dag van de verjaardag van de Sint hebben alle mensen, die als vrijwilliger bij onze club bekend zijn, een berichtje in hun mailbox gekregen over de jaarlijkse waardering voor hun werk met de volgende inhoud:<br /><br /><em>Beste Argonaut,</em><br /><br /><em>Het bestuur van Omni-vereniging Argon wil graag iedere vrijwilliger bedanken voor al zijn of haar inzet dit jaar. We mogen ons gelukkig prijzen dat er nog steeds een grote groep van vrijwilligers bestaat die er voor zorgt dat er gevoetbald kan worden. Zo zijn er vrijwilligers die trainingen verzorgen, die fluiten, vlaggen of teamleider zijn, die lijnen trekken, die schoonmaken, die een hapje en een drankje verzorgen en ook vrijwilligers die zich met de administratie, co&ouml;rdinatie of de website bezig houden. Kortom, allemaal gouden krachten die we niet kunnen missen. Ontzettend fijn dat jij ook afgelopen jaar hier een bijdrage aan hebt geleverd, DANK DAAR VOOR!!</em><br /><br /><em>Om onze waardering uit te spreken voor de inzet voor de club willen we je ook dit jaar het traditionele kerstbrood aanbieden. We hopen van harte dat je het tijdens de feestdagen in een goede sfeer zult kunnen nuttigen. Per huishouden kan er &eacute;&eacute;n brood worden opgehaald in de bestuurskamer van Argon. De mogelijkheden om dat te doen zijn als volgt:</em><br /><em>-&nbsp; &nbsp; &nbsp; zaterdag 8 december</em><br /><em>-&nbsp; &nbsp; &nbsp; zaterdag 15 december</em><br /><br /><em>Zodra er een voetbalprogramma thuis is in december en geen algehele afgelasting, zal de bestuurskamer open zijn en kan het brood worden opgehaald. Mocht er een algehele afgelasting zijn dan zal de bestuurskamer gedurende een beperkt aantal uren open zijn op die zaterdagen. Kijk dus regelmatig naar de website voor het programma.</em><br /><br /><em>Met sportieve groet,</em><br /><br /><em>Bestuur Omni-vereniging Argon</em><br /><br />De eerste van deze twee dagen is dus al voorbij, mocht u nog niet in de gelegenheid geweest zijn dan is er dus aanstaande zaterdag nog een mogelijkheid om het u zo gegunde kerstbrood op te halen. Waarschijnlijk bent u vanwege het voetballen toch al op het complex, dus is het geen extra moeite.<br /><br /><strong>Het is u van harte gegund!!</strong></p>


Terug naar het overzicht