Argon JO12-1 viert winterkampioenschap

10 december, 2018

De mannen van JO12-1 hebben het winterkampioenschap binnengesleept in de 3e klasse. Met 7 overwinningen en 1 gelijkspel was het kampioenschap eind november al een feit.<br /><br />Omdat de JO12-1 de laatste 2 speelronden vrijgeroosterd was konden ze zaterdag 8 december het kampioenschap vieren met een welverdiend middagje bowlen.<br />Dat de mannen niet alleen voetballend hun kwaliteiten hebben bleek al snel, want ook op de bowlingbaan werd er hard gestreden!<br />Na een strijd van 2 x 45 minuten (iets langer dan de JO12 gewend is...) verlieten alle 10 de spelers met voldaan gevoel de bowlingbaan.<br /><br />Zaterdag 15 december nog een oefenwedstrijd tegen Sportlust en dan genieten van de welverdiende vakantie om zodoende weer fit aan de tweede seizoenshelft te beginnen.<br /><br />Al met al een geslaagd event dat mede mogelijk gemaakt is door "De club van 100".<br />Waarvoor hartelijk dank!!<br />


Terug naar het overzicht