Argon Sint feesten

05 december, 2018

Vorige week zijn de jeugdleden bezig geweest met de festiviteiten rondom Sinterklaas. Allereerst was er&nbsp; het bowlen voor E-pupillen.<br /><br />Ruim 70 E-pupillen van Argon verzamelden zich woensdag 28 november bij de bowlingbaan om gezellig met teamgenoten een balletje te rollen. Na het bowlen wat toch ook wel veel energie vergt van de jongens en meiden, hadden alle kinderen enorme trek gekregen en konden zij genieten van patat met een snack naar keuze. Na het eten was er nog een prijsuitreiking. We hadden een winnaar op elke baan, deze kinderen ontvingen een mooie medaille. Er waren ook nog 4 voetgolf bonnen te verdelen, met dank aan VOETGOLF Nieuw-Vennep. Deze bonnen zijn naar de 3 hoogste scores gegaan: Noor, Sofia en Naomi gefeliciteerd! Er was ook nog een aanmoedigingsprijs, die hebben we uitgereikt aan Dain.Bij het naar huis gaan, ontvingen de kinderen nog een lekker ijsje en een chocoladeletter. De chocolade letters zijn mogelijk gemaakt door Bowling Mijdrecht, bedankt!<br /><br />Ook de jongste jeugd van Argon heeft een gezellige avond gehad met Bingo, disco en Pieten. De pupillen werden op vrijdagavond 30 november in de kantine van Argon verwacht voor een bingo, met als afsluiter een disco met DJ Nick. Tussendoor was er een heerlijk broodje knakworst, de knakworsten werden ons aangeboden door Albert Heijn Leicester.&nbsp;Wij bedanken de HEMA voor sponsoring van prijsjes en zoetigheden. Ook dank aan de barcommissie.<br />Het was een gezellige, maar ook spannende en swingende avond, alle kinderen gingen met een prijs van de bingo de deur uit en als afsluiting nog een chocolade letter voor ieder kind!<br /><br />Bedankt Pieten tot volgend jaar!<br /><br />


Terug naar het overzicht