Sponsor footgolf event

26 november, 2018

Zondag 18 november stond de 2de editie van het SV Argon Footgolf sponsor-event op het programma bij onze medesponsor Footgolf Nederland te Velsen zuid.<br /><br />Vanaf 12.30 uur werden de sponsoren ontvangen in de bestuurskamer van het Argon sportcomplex, waarna we met de luxe touringcar (van de eveneens trouwe Argon sponsor &ldquo;Wintours&rdquo; uit Mijdrecht) richting Velsen zuid vertrokken.<br />Dit jaar was er voor gekozen enkele selectiespelers de gelegenheid te geven eens kennis te maken met de mensen die hun favoriete sport mede mogelijk maken, namelijk de onmisbare sponsors die stuk voor stuk staan voor de gehele club. Deze mix in de teams van sponsoren en selectiespelers zorgde er zodoende voor dat er een maximale prestatie van de deelnemer zelf verwacht werd. Dit alles was live te zien in Velsen zuid onder het genot van een heerlijk winters zonnetje. <br /><br />Na het afwerken van een hole of 9 werd het hoog tijd voor een drankje en een hapje. De informele sfeer zorgde er voor dat er onderling leuke gesprekken ontstonden waarbij de sfeer uitermate prima te noemen was. Maar hole 10 t/m 18 moest echter, voordat de duisternis aan deze plezierige middag een einde zou maken, nog wel even gelopen worden.<br /><br />Door omstandigheden waren de winnaars-bokalen door de leverancier bij een verkeerd huisadres afgeleverd dus de eindstand van deze editie was even secundair. Gelukkig ging deze formaliteit niet van de primaire dranktijd af en namen de deelnemers een laatste toast op deze plezierige en bovenal sportieve middag.<br />Om 17.30 uur keerde de bus weer huiswaarts en was ook dit event weer ten einde.&nbsp;Bedankt voor ieders komst en hopelijk tot de volgende editie.


Terug naar het overzicht