Balsponsoring Dirkedaen bij Argon-CSW

19 november, 2018

Afgelopen zaterdag was voor velen een gedenkwaardige dag. Veel bezoekers, een gezellige entourage en de driepunter tegen CSW.&nbsp;<br />Ook voor onze trouwe sponsor Dirkedaen was het een bijzondere dag. Erik kennen we als iemand die altijd zeer betrokken is bij onze vereniging en nooit te beroerd om iets extra te doen. Zo ook afgelopen zaterdag. Dus argumenten genoeg om hem op deze wijze nogmaals te bedanken.<br /><br />Dirkedaen is een houten vloeren bedrijf met liefde voor het vak. Ooit gestart als een handel in antiek en nu uitgegroeid tot een bekende naam in de omgeving van Wilnis en Mijdrecht op het gebied van houten vloeren.&nbsp;<br />Erik levert en plaatst alle soorten houten vloeren. Of het nu gaat om een massieve eiken vloer, een eiken lamel vloer of een visgraat vloer, hij levert het en brengt het vakkundig aan, dit alles in eigen beheer.&nbsp;<br />Ook is hij het juiste adres voor vloerrenovatie en onderhoudswerkzaamheden aan uw houten vloer. Het leveren, plaatsen en renoveren doet hij door heel Nederland.&nbsp;<br /><br />Voor een vrijblijvende prijsopgave en/of advies kunt u contact opnemen met Erik onder telefoonnummer 06-55550591 of hem een mail sturen <a href="mailto:info@dirkedaen.com" target="_self">info@dirkedaen.com</a> . Erik is gevestigd aan de Herenweg 221 te Wilnis. Meer informatie vindt u op <a href="http://www.dirkedaen.com" target="_blank">zijn website</a>.&nbsp;<br />


Terug naar het overzicht