Wordt u ook Trouwe Argon Supporter?

22 oktober, 2018

Dankzij de mooie indeling van de competitie hebben we 5 derby's in het vooruitzicht voor ons eerste zaterdag team in de 1e klasse en mede daardoor is een supporterskaart aanbieding ontstaan zoals te zien in de bijlage.

Als je gebruik maakt van deze aanbieding steun je onze club en waarderen wij jou middels een naamsvermelding als "Trouwe Argon Supporter" continue op de TV schermen in de kantine. 

Supporterskaarten te koop vanaf 29 september (tijdens thuiswedstrijden) aan de kassa bij het hoofdveld of vanaf heden via Sandor Harmens ( penningmeester@svargon.nl ) waarbij voor alle gemak een incasso machtiging en/of automatische incasso tot de betalingsmogelijkheden behoren. 

Maak tot en met 17 november gebruik van deze speciale actie en Argon dankt je hartelijk voor deze "trouwe supporters" steun.


Terug naar het overzicht