Volgende week trainingsbeperkingen

20 oktober, 2018

Omdat er in de komende herfstvakantieweek ook op avonden gevoetbald moet gaan worden omdat de bond bekerwedstrijden in het programma heeft opgenomen, zal er op dinsdag en woensdag voor andere teams een aangepast programma gelden.

Op dinsdag 23 oktober zijn de beide kunstgrasvelden vanaf 19:00 uur niet beschikbaar voor training, op woensdag 24 oktober is het hoofdveld vanaf 19:00 uur niet beschikbaar voor trainingen. Omdat de twee selectieteams op woensdag voor de beker moeten spelen is hun training van dinsdag verschoven naar maandagavond, de diverse trainers zijn daarvan op de hoogte gesteld.

Alle belanghebbenden worden verzocht hier rekening mee te houden en in onderling overleg een oplossing te vinden.

Vanwege de Herfst Trainings Week zal volgende week de reguliere training voor de teams uit de onderbouw komen te vervallen!


Terug naar het overzicht