Reminder: Inleveren sleutels

21 juni, 2019

Nog even een reminder voor het enige moment dat de sleutels ingeleverd kunnen worden:

De reguliere competitie is ten einde, rest ons nog wat toernooien en dan kan een (hopelijk) warme zomer ons klaarstomen voor het nieuwe seizoen. Wij willen graag alle sleutels van ballenkokers/lockers en toegangsdeuren retour ontvangen van jullie onder terugbetaling van de (eventuele) borg. We hebben slechts 1 avond beschikbaar dus zorg ervoor dat je die avond alles komt inleveren.

Graag onderstaande datum noteren in jullie agenda:

Activiteit: sleutels inleveren 
Waar: materialenhok Argon
Wanneer: maandag 24 juni 2019 vanaf 19.00 uur

Nog enkele spelregels:
- zorg dat de trainingshesjes zijn gewassen (natte hesjes worden niet meer schoongemaakt door de materialencommissie en betrokkenen trainer/begeleider ontvangt volgend seizoen GEEN hesjes meer, dit geldt voor selectie en niet-selectie).
- alles wat in de ballenkokers/lockers/tassen wordt aangetroffen zal worden weggegooid, dus zorg dat er alleen trainingsmaterialen in liggen

Gerard/Cees


Terug naar het overzicht