Bekerindeling eerste elftal

16 juli, 2019

Soms is het aangegeven tijdpad van onze KNVB niet helemaal te volgen. Waar ze op de eigen website nog steeds melden dat de indeling van de beker op 29 juli bekend zal worden, is enkele alinea's verder de bekerindeling van de eerste en tweede klassers al te downloaden. Maar, niet geklaagd, we weten nu in ieder geval dat ons eerste elftal aan zal moeten treden tegen drie ploegen, die uitkomen in district West 2, namelijk DOSR (2e klas zondag) uit Roelofarendsveen, RCL (2e klas zaterdag) uit Leiderdorp en RVC '33 (2e klas zondag) uit Reewijk. Van dit kwartet zullen de nummers 1 en 2 doorgaan naar de knock out fase van het districtsbekertoernooi., de wedstrijden worden gespeeld op 31 augustus, 7 september en 14 september.

Het speelschema is nog niet bekend, volgens de publicaties zou dit eind juli worden, maar je weet het maar nooit...


Terug naar het overzicht