Start trainingen nieuwe seizoen 2019/2020

04 augustus, 2019

Vakanties zijn of raken ten einde en de geur van gras en de lok naar het voetballen neemt weer toe. Onderstaand het schema wanneer en voor wie de trainingen starten:

* 6 augustus: start trainingen zaterdag selectie (1+2)
* 12 augustus: start trainingen jeugd selectie teams
* 19 augustus: start trainingen niet-selectie teams

Let daarbij echter op het volgende:
* zoals eerder op de website vermeld kunnen we ALLEEN op de kunstgrasvelden starten met trainen, door de aanhoudende droogte heeft de Gemeente (eigenaar van alle velden) de grasvelden tot nader order NIET vrijgegeven. Wij zullen jullie uiteraard via de website en/of email op de hoogte houden van eventuele ontwikkelingen.
* de Carrousel trainingen voor de allerjongste jeugd is nog niet in het trainingsschema opgenomen, de opzet van dit alles moet eerst nog besproken worden met alle betrokkenen, ook hier geldt dat jullie op de hoogte worden gebracht via de website en/of email.

Bestuur Veldvoetbal


Terug naar het overzicht