Het laatste kunstje

28 juni, 2019

Zaterdag is het dan tijd voor het laatste kunstje van Patrick Lokken als Argonaut, we gaan op sportieve wijze afscheid van hem nemen. Dit afscheid is gegoten in de vorm van een drietal wedstrijden, die allen circa 45 minuten zullen duren. Er wordt aan deelgenomen door de nieuwe selectie van Argon 1, een team bestaande uit oud-Argoanuten en een team dat samengesteld is uit de vriendenkring van Patrick. Het programma ziet er als volgt uit:

14:30 uur Argon 1 – Oud Argon
15:15 uur Argon 1 – Vrienden van Patrick
16:00 uur Oud Argon – Vrienden van Patrick

Uiteraard zal Patrick in meerdere teams zijn opwachting maken, na afloop zal er vanaf 17:00 uur gelegenheid zijn om in een gezellige sfeer links en rechts herinneringen op te halen en uiteraard de hand van de vertrekkende spits te schudden.


Terug naar het overzicht